STARTUP ЦЕНТР СНАУ ВІДВІДАВ ПРЕЗЕНТАЦІЮ ПРОЕКТІВ USAID

STARTUP ЦЕНТР СНАУ ВІДВІДАВ ПРЕЗЕНТАЦІЮ ПРОЕКТІВ USAID ПРИСВЯЧЕНУ 25 РІЧЧЮ СПІВПРАЦІ США ТА УКРАЇНИ

Posted by admin on Apr 19, 2017

А чи знаєте ви, що в Україні, починаючи з 1992 року, діє проект Університету USAID від американського народу, і відтоді внесок USAID до справи економічного та соціального розвитку України становить близько 2 млрд. доларів США?
Сьогодні програми USAID сконцентровані у таких напрямках, як самоврядування, економічний розвиток, боротьба з корупцією, покращання послуг у сфері охорони здоров’я та надання гуманітарної допомоги. Робота USAID спрямована на удосконалення парламентської системи та виборчого процесу в Україні, зміцнення громадянського суспільства та ЗМІ.

Тож інформаційний захід від представників USAID, що 23 березня 2017 року відбувся у Сумському національному аграрному університеті, став доволі цікавим та інформативним. У залі вченої ради відбулася презентація проектів, над якими працюють фахівці цього університету. Це такі актуальні напрямки, як «Підтримка аграрного і сільського розвитку», «Трансформація фінансового сектору», «Лідерство в економічному врядуванні», «Муніципальна енергетична реформа в Україні», «Протидія торгівлі людьми» тощо.

У другій частині заходу учасники розподілилися по секціях за інтересами. Так, студентів-енергетиків, звісно, найбільше зацікавили інтерактивні дискусії «Тепловізор на варті енерговитрат у вашому гуртожитку та навчальних корпусах студмістечка» та «Біопаливо: його характеристики, технологічні властивості виробництва, переваги та особливості використання в Україні» та вікторина «Що ви знаєте про енергозбереження та альтернативні джерела енергії?». Майбутні економісти та фінансисти розпочали активну роботу, вступивши у дискусію «Cash-less (безготівкова) економіка. Чи може світ існувати без традиційних грошей?» та інтерактивну гру «Акули агробізнесу: як започаткувати власний бізнес у сфері сільського господарства» І, звісно, ж, студентів різних факультетів зацікавив фільм «Життя на продаж» та інтерактивна дискусія «Подбай про власну безпеку, плануючи подорож: правила безпечної міграції та працевлаштування».

Під час інтерактивної гри «Регуляції: кожна дія має наслідок» її учасники випробували на собі новий регуляторний інструмент «М-тест», за допомогою якого вимірюється вартість впровадження кожного конкретного регуляторного акту і навіть його вплав на життя студента.
Наприкінці роботи всі учасники отримали подарунки від організаторів проекту.