Всеукраїнський фестиваль інновацій

Міністерство освіти і науки разом з Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка проводить Всеукраїнський фестиваль інновацій.

Posted by admin on Apr 19, 2017

Міністерство освіти і науки разом з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Науковим парком КНУ проводить 27-29 вересня 2017 року Всеукраїнський фестиваль інновацій. 
Мета заходу - популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок. 

У рамках заходу буде проведено: 

● конкурс стартапів, журі якого буде сформовано з представників венчурного бізнесу, бізнес-інкубаторів, асоціацій промислових підприємств; 
● презентації венчурних фондів та бізнес-ангелів; конференцію «Проблеми нормативно-правового забезпечення інноваційної діяльності та шляхи їх вирішення». 

Щодо конкурсу стартапів 
Участь у конкурсі можуть взяти розробки, представлені вищими навчальними закладами, що належать до сфери управління МОН, а також загальноосвітніми та іншими навчальних закладами системи загальної середньої освіти. 

Звертаємо увагу, що участь в конкурсі можуть брати розробки на стадії готовності не менш як дослідний зразок (прототип). Конкурс міститиме два напрями: інновації, спрямовані на досягнення соціального ефекту, та інновації, спрямовані на досягнення економічного 
ефекту. 

Оцінювання проводитиметься окремо за двома підгрупами: авторські 
колективи, які на 75 відсотків або більше складаються зі студентів, школярів, 
учнів, та інші авторські колективи. 

Участь у заході безкоштовна. Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасника. 

У разі зацікавленості прошу до 18:00 15 травня 2017 року надати інформацію за формою (заявка), що додається, та коротку презентацію про проект (не більше 10 слайдів) в електронному вигляді на адресу ipod_snay2015@ukr.net Заявки, надані пізніше зазначеної дати, розглядатися не будуть.